Týden, kdy audioknihy zazní NAHLAS!

I audioknihy slaví svůj svátek. Poslední říjnový týden 24. - 30. 10. se můžete těšit na záplavu novinek, při jejichž zakoupení v knihkupectvích po celé ČR dostanete další audioknihu zdarma.

18. října 2016 11:33:29


Na konci října startuje už druhý ročník svátku všech náruživých posluchačů (ale i všech, kteří chtějí audioknihy teprve vyzkoušet), kteří od nás a dalších sedmi audioknižních vydavatelů (Kristián Entertainment, Náma Production Prague, Progres Guru, Radioservis, Tympanum, Walker & Volf a Země pohádek) dostanou dárky. Brousíte si zuby spíš na detektivky, psychologickou či milostnou literaturu, klasiku, horory, příběhy ze života, humoristickou či historickou prózu, nebo pohádky? Určitě si vyberete. Po loňském audioknižním víkendu se nabídka rozšířila na celý AUDIOKNIŽNÍ TÝDEN, abyste si to stihli pořádně užít, i když třeba odjedete na malé podzimní prázdniny. V rámci akce vychází to nejslibnější z podzimních novinek: Doerr, Sýkora, Christie, Carey, Glattauer, Formánek, Woodová, Cornwell a další.
 
A teď to hlavní: Při zakoupení kterékoli z 12 novinek si pak během akce Audioknihy NAHLAS!  budete moci v knihkupectvích po celé ČR a SR vybrat další audioknihu z nabídky bonusové audioknižní kolekce (rovněž 12 titulů) zdarma. Domů si tak odnesete 2 audioknihy za cenu jedné. ​(Nebo 4 za cenu 2 atd. - množství se meze nekladou.)
 
My v rámci premiér příštího týdne uvedeme dlouho očekávanou audioknihu Paní Hemingwayová, vyprávěnou čtyřmi manželkami slavného spisovatele, Pulitzerovou cenou ověnčený román Jsou světla, která nevidíme, olomouckou detektivku Modré stíny, která se stala předlohou pro televizní seriál Detektivové od Nejsvětější Trojice, a znepokojivý, leč překvapivě lyrický postapokalyptický thriller Všemi dary obdarovaná vyprávěný z pohledu jedné neobyčejné holčičky. Celkem na vás ale bude čekat 12 audioknižních premiér (a 12 dárků). Z naší produkce najdete v nabídce níže uvedené NOVINKY:
 
  • Naomi Woodová – Paní Hemingwayová, účinkují: Dana Černá, Jana Stryková, Petra Špalková, Taťjana Medvecká a Igor Bareš
  • Anthony Doerr – Jsou světla, která nevidíme, účinkují: David Matásek a Tereza Vilišová
  • Michal Sýkora – Modré stíny, účinkují: Petr Kubes a Simona Postlerová
  • M. R. Carey – Všemi dary obdarovaná, účinkují: Klára Sedláčková-Oltová, Dana Černá a Vasil Fridrich


A jaké audioknihy si můžete domů při nákupu novinky odnést domů zdarma?
Do BONUSOVÉ KOLEKCE jsme věnovali tyto lahůdky:

Křest 3 našich novinek se uskuteční v pondělí 24. 10. v pražském knihkupectví DOBROVSKÝ v přízemí funkcionalistické budovy hotelu Juliš na Václavském náměstí od 17:00 hod. za přítomnosti herců jako Taťjana Medvecká, David Matásek, Dana Černá, Vasil Fridrich, Tereza Vilišová, Klára Sedláčková-Oltová a další. Na místě bude samozřejmě i celá naše redakce a budeme se na vás těšit!

Křest audioknihy Modré stíny proběhne v Olomouci ve čtvrtek 27. 10. v knihkupectví Galerie Šantovka v Olomouci od 16:00 za přítomnosti autora Michala Sýkory a herce Petra Kubese. Součástí akce bude i beseda s oběma hosty.

Audioknihy ale budou znít NAHLAS celý týden od 24. 10. do 30. 10. v knihkupectvích po celé ČR a SR. Podívejte se ZDE, která to budou.

 
 
Zpět