Přiveď kamarády k audiu

Oblíbili jste si audioknihy a nedáte bez nich už ani ránu? Přesvědčte o tom taky svého blízkého a budete oba odměněni...

6. března 2017 9:19:36


Děkujeme vám všem, kteří rádi posloucháte naše audioknihy. Na Facebooku už je vás skoro 1000! A abychom se přes tu vytouženou tisícovku co nejdříve radostně přehoupli, napadlo nás, že vás trochu povzbudíme. Abychom ale neodměňovali jen nově příchozí, ale i naše stávající příznivce, naše motivace se vztahuje na všechny:

  • Pokud už jste fanouškem naší stránky na Facebooku a přivedete na ní dalšího ze svých přátel, který se nově stane fanouškem a začne ji sledovat, každému z vás věnujeme již vydanou audioknihu z naší produkce ke stažení z portálu Audiolibrix.cz dle vlastního výběru.
     
  • Pokud tento krok učiníte, napište nám na e-mail redakce@onehotbook.cz, pod jakým jménem jste našimi fanoušky a pod jakým jménem se přidal váš kamarád/kamarádka. A jakou audioknihu byste každý rádi poslouchali.
     
  • Odměníme každou takto příchozí dvojici (která nám zároveň i napíše) až do počtu 1000 fanoušků a odměnu věnujeme i několika dvojicím nad toto číslo (aby jim nebylo líto, když to "nestihnou").
     
  • Jste úplný nováček na naší Facebookové stránce a nehledě na tuto akci jste zrovna přibyli (a taky byste rádi audioknihu)? I vy si můžete přivést kamaráda, ať v tom nejste "sami" ;). 

Je totiž veliká zábava audioknihy poslouchat, ale tahle radost bude ještě větší, když si budete mít o vyposlechnutých nahrávkách s kým popovídat. Moc děkujeme všem našim posluchačům a těšíme se na další!

Zpět