OneHotBook na veletrhu v Havl. Brodě

Ani letos nebudeme chybět na oblíbené akci: v pátek a v sobotu 5. a 6. 10. nás již tradičně najdete na pódiu havlíčkobrodského kulturního domu Ostrov, kde se koná 28. Podzimní knižní veletrh.

3. října 2018 11:40:15


Potkali se u Havlíčkova Brodu. Kdo? Přece audioknižní vydavatelství OneHotBook a posluchači jeho nahrávek. Jako každoročně hostí Kulturní dům Ostrov 5. a 6. října letos již 28. ročník Podzimního knižního veletrhu a u toho prostě nemůžeme chybět. V pátek se za námi můžete zastavit od 10.00 do 19.00 hodin, v sobotu pak od 9.00 do 17.00 hodin. Stejně jako v předchozích ročnících chceme být snadno k nalezení a proto se svým stánkem sídlíme přímo na pódiu, takže nás bude vidět, stejně jako je naše audioknihy slyšet. Dopřejeme vám rovněž obvyklou 25% slevu na veškerý sortiment - a těšit se můžete i na oblíbenou veletržní akci, kdy k nákupu 2 audioknih na CD dostanete + 1 audioknihu ke stažení z portálu Audiolibrix zdarma (budete moci vybírat z 14 titulů k free downloadu).

Nejvíc ze všeho se ale těšíme na vás, posluchače našich audioknih, abychom zjistili, co z náší produkce se vám od minula nejvíc zamlouvalo a doporučili vám, pro které z novinkových titulů máme největší slabost zase my...

Zpět