OneHotBook na SVĚTĚ KNIHY 2017

Jedním z témat letošního knižního veletrhu a literárního festivalu SVĚT KNIHY jsou právě audioknihy a abychom to řádně oslavili, nachystali jsme k této příležitosti spoustu novinek.

26. dubna 2017 16:16:51

Náš stánek najdete na stejném místě jako vloni pod číslem L207 a nebude chybět sleva 25 % na veškerou naši produkci či oblíbená akce 2 audioknihy na CD + 1 ke stažení zdarma. Navíc jsme dali dohromady také bohatý program s našimi herci a pokřtíme čerstvé audio přírůstky. A na co se tedy můžete od 11. do 14. května na Světě knihy 2017 těšit?


ČTVRTEK 11. května


17.00 - 17.50
AUDIOKNIŽNÍ SÁL - Levé křídlo
MYCELIUM: Pád do audioknihy
Beseda, čtení a křest třetího i čtvrtého dílu audioknižní ságy za účasti interpretů i režisérky Jitky Škápíkové a autorky Vilmy Kadlečkové. Během diskuse se od Jaroslava Plesla a Jany Strykové mimo jiné dozvíte, jaké to je, číst ve studiu líčení mimozemského sexu. 
 

PÁTEK 12. května   

10.30 – 11.00
AUDIOKNIŽNÍ SÁL - Levé křídlo
Audioknihy džunglí 
Programem plným her a soutěží o audioknihy, které děti zavedou hluboko do džungle za chlapcem zvaným Mauglí, provede Jan Zadražil. Co všechno víte o divokých šelmách? Poznali byste je podle hlasu a zvuků, které vydávají? A dovedli byste je napodobit? 
 

15.15 – 15.30
L207 - Levé křídlo
Tvůj podpis má známý hlas
Autogramiáda hvězd vydavatelství OneHotBook – ulovte si na stánku Miloslava Mejzlíka, Valérii Zawadskou, Marka Holého, Hanu Maciuchovou, Veroniku Khek Kubařovou či Jana Zadražila a další. K dostání budou i plakáty herců v rolích oblíbených audioknižních hrdinů.
 

15.30 - 16.00
L207 - Levé křídlo
Křest Václava IV. 
Křest čtvrté audioknihy z Lucemburské pentalogie a autogramiáda za účasti autora Josefa Bernarda Prokopa, interpretů Jiřího Dvořáka a Marka Holého v titulní roli poněkud slabošského panovníka i režiséra Michala Bureše
 

18.00 – 19.00
Autorský sál - Levé křídlo
Totální rauš s Normanem Ohlerem a Vasilem Fridrichem
Na začátku besedy s Normanem Ohlerem, kterou pořádá nakladatelství Host, pokřtíme také stejnojmennou audioknižní novinku tohoto autora za účasti interpreta Vasila Fridricha.
 

SOBOTA 13. května

11.30 - 12.00
AUDIOKNIŽNÍ SÁL - Levé křídlo
Eliška Junková v bugatce i v audioknize
Beseda o první ženě za volantem, jež vítězila v závodech Grand Prix, a křest jejích audiomemoárů, které vypráví Hana Maciuchová. Spolu s ní si na královnu tratí i na bugatky zavzpomíná i režisérka Jitka Škápíková a možná přijde i Eliščin adoptivní syn Vladimír Junek.
 

13.15 - 14.00
AUDIOKNIŽNÍ SÁL - Levé křídlo
Mezinárodní konference zločinu
Své vyšetřovací metody prozradí věhlasní detektivové: Jules Maigret (Jan Vlasák), Carl Mørck (Igor Bareš) a Timothy Wilde (Martin Písařík). Programem provede přední český žánrový odborník Michal Sýkora


NEDĚLE 14. května  

11.00 - 12.00
AUDIOKNIŽNÍ SÁL - Levé křídlo
Dobrrrodružství s doktorem Proktorem
Vyzkoušejte si bláznivé vynálezy doktora Proktora na vlastní uši i na vlastní kůži. Hry a soutěže o audioknihy umožní dětem otestovat prdicí prášek, cestovat časem či najít ponožky ukradené mimozemšťany a uloupené zlato. 
 

14.00 - 15.00
AUDIOKNIŽNÍ SÁL - Levé křídlo
Na procházce s Emilem Haklem a Jiřím Hájíčkem
Křest audioknižních novinek Umina verze a Dešťová hůl českých autorů Emila Hakla a Jiřího Hájíčka, s nimiž si můžete pobesedovat, stejně jako s interprety a režiséry jejich románů jako David Novotný nebo Hynek Pekárek. Jak si procházky Prahou a Jižními Čechy užili nad klávesnicí sami tvůrci a pak u mikrofonu vypravěči jejich příběhů? 

Zpět