OneHotBook na předvánočním Knihexu

Všechny naše předvánoční novinky si můžete se slevou šťastně pořídit na knižním jarmarku Knihex během prvního prosincového víkendu.

18. listopadu 2016 13:26:16


Zaznamenali jste, co všechno do Vánoc ještě chystáme a jste napnutí, jestli to vůbec zvládneme a jestli to vy stihnete projít a nakoupit pod stromeček? Zaostřete na předvánoční knižní jarmark Knihex, který se bude konat o víkendu 3. - 4. prosince ve Studiu Alta (U Výstaviště 21, 170 00 Praha). Letos tam rozhodně nebudeme chybět a všechny audioknižní novinky, které k nám do té doby už doputují z tiskárny, tam budou s námi. 

Samozřejmě bude opět platit naše tradiční 25% sleva a akce, kdy ke 2 zakoupeným audioknihám na CD obdržíte 1 z vybraných titulů ke stažení zdarma z portálu Audiolibrix.cz. Kromě toho, že u nás výhodně pořídíte dárky, tak získáte rovněž bonus pro sebe, který vám přijde výrazně vhod, neboť vám umožní si dopřávat poslechu literatury při pečení cukroví, velkém vánočním úklidu, balení dárků, obalování kapra či zdobení stromečku.

Mezi žhavé novinky, které budou na Knihexu k dostání, patří:
 

...a další tituly budou do seznamu ještě přibývat podle toho, jak bude jasné, že je do Knihexu dokážeme vyrobit.

Na místě budeme oba dva dny od 10:00 do 20:00 a už se těšíme, až si s vámi popovídáme si s námi o audioknihách: při čemž vy můžete zjistit, co je a bude nového nebo objevit titul, kterého jste si dosud nevšimli, a hlavně - najít ty nejlepší vánoční dárky. A protože naše nahrávky známe lépe než všichni ostatní, rádi vám poradíme, komu z vašich bližních, by se která z nich mohla líbit.

Zpět