OneHotBook na Mini festivalu

Protože rádi děláme audioknížky pro děti, potkáte nás první adventní víkend na pražském festivalu MINI, který nabízí stylové a hravé dárky pro malé i velké.

27. listopadu 2017 9:15:29

 

Už druhý ročník festivalu mini se uskuteční od pátku 1. prosince do neděle 3. prosince v samém centru Prahy - v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva (vchod na festival je z pasáže vpravo vedle obchodního domu - kde najdete pokladnu, od níž návštěvníky vyveze přímo na festival samostatný výtah). 

Na festivalu budeme mít všechny naše již vydané dětské audioknihy se slevou 25 % a chybět nebude ani oblíbená akce ke 2 audioknihám zakoupeným na CD + 1 audiokniha ke stažení zdarma - ve čtrnácti bonusových audioknihách, z nichž si bude možné vybrat, budou zařazené i tituly pro dospělé, aby rodiče ke koupi dárků pro své ratolesti dostali také něco pro sebe, co ocení při všech předvánočních přípravách (zdobení stromečku, balení dárků a pečení cukroví jsou činnosti, které poslech audioknihy dokáže velice zpříjemnit). 

V rámci festivalu jsme pro malé i velké posluchače na pátek odpoledne od 17:00 hodin připravili i doprovodný program Posezení s Anne se Zeleného domu, který připomene slavnou dětskou hrdinku, jíž jsme věnovali také audioknihu, jejíž interpretka Klára Sedláčková-Oltová z Divadla v Dlouhé dětem přečte své oblíbené úryvky z příběhu. Přijde i režisérka Jitka Škápíková prozradit něco ze zákulisí a chybět nebudou ani hry a soutěže pro děti, při nichž potrénují fantazii a budou moci vyhrát audioknížky nebo plakáty s krásnými ilustracemi zrzavé Anne od výtvarnice Lény Brauner. 

Budeme se na vás každý den od 10 do 18 hodin těšit, že si s vámi zase živě popovídáme o našich audioknížkám a pomůžeme vám vybrat ty nejlepší dárky pro malé milovníky literatury. Protože jak známo - audioknihy zlepšují soustředění i slovní zásobu, podněcují fantazii a ukazují, že příběhy jsou velká zábava a nezapomenutelný zážitek - ať už v knížce nebo do uší (podle výzkumů audioknihy nepodporují děti v tom, aby byly líné číst, ale naopak je dokážou ke knížkám ještě přitáhnout - podobně, jako když jim od malička sami čtete pohádky).

 

 

Zpět