OneHotBook na Knihexu

Tenhle předvánoční literární festival a knižní "malotrh" je už naší pravidelnou štací, kam tentokrát povezeme spoustu úžasných novinek ještě žhavých z výroby...

4. prosince 2017 17:38:43


Další kolo naší oblíbené akce pro setkávání s posluchači Knihex 7½ se koná druhý adventní víkend opět v prostoru Studia Alta (U Výstaviště 21, Praha). My s sebou budeme krom dobré nálady mít také spoustu novinek, které vycházejí právě teď, nebo dorazí na místo zcela čerstvě vylisované a vytištěné. A na co nového se můžete těšit? Na velikánské pěticédéčkové TO, úžasně ilustrovaný NEKONEČNÝ PŘÍBĚH, na dychtivě očekávaný PŘÍBĚH SLUŽEBNICE (který má oproti knize ještě kapitolu navíc, jíž autorka napsala přímo pro audioknihu), na škorpící se americkou patoložku s čínským detektivem v SÁLU SMRTI či na SHAKESPEARA v podání Renáty Fučíkové a spousty herců... Navíc u nás bude platit obvyklá "akční" sleva 25 %, která se bude týkat i všech zmíněných novinek a nebude chybět nabídka ke 2 audioknihám zakoupeným na CD + 1 audiokniha ke stažení zdarma (na výběr ze 14 bonusových audioknih).

Budeme se na vás těšit v sobotu a neděli 9. a 10. prosince vždy od 10 do 20 hodin, nedočkaví, že konečně opustíme nahrávací studio či blikající redakční monitory a vydáme se mezi lidi, pro které to všechno děláme. A vám se budou audioknížky hodin nejen jako dárky, ale i ke všem těm činnostem, které příprava na vánoční svátky zpravidla obnáší. Všechno se totiž lépe zvládá, pokud s úklidem vypomůže Hercule Poirot, přidá-li se k pečení perníčků Služebnice, jestliže stromeček přizdobí také Átrej poletující na Falkovi a když dárky zabalíte spolu s Klubem smolařů a s výzdobou poradí třeba v Zahradnictví.

Zpět