OneHotBook na červnovém Knihexu 09

V sobotu 8. června za námi přijďte do pražských Kasáren Karlín na Knihex.

5. června 2019 9:49:00


Kdo nestihl květnový veletrh SVĚT KNIHY nebo jen nemá rád "velké akce" či tam i zašel, ale nemůže si nechat ujít další literární festival, ten v sobotu 8. června zamíří do Kasáren Karlín (Prvního pluku 20/2, Praha 8) na Knihex (a nenechá se zmást ani číslem ročníku 09 v roce 2019). Tenhle pravidelný "malotrh" nebo knižní jarmark, ale každopádně příjemnou literární událost, máme rádi nejen jako návštěvníci, ale hlavně coby účastníci. Tentokrát se navíc koná v širším centru Prahy (nedaleko zastávky metra Florenc), takže budete mít odevšad blízko tam zajít nakouknout. My budeme mít tradiční slevu 25 % na veškerý sortiment včetně novinek a chybět nebude ani akce 2 + 1 zdarma = ke každým dvěma zakoupeným audioknihám na CD dostanete další (z bonusového výběru více než 20 titulů) ke stažení z portálu Audiolibrix.cz zadarmo.
 

Od 15 hodin navíc představíme audioknihu od držitelky Pulitzerovy ceny Donny Tartt, novinku Tajná historie. Tenhle fascinující příběh je nejen úžasná lahůdka pro stylistické estéty, kteří si labužnicky užívají každé slovo literárního díla, ale zároveň napínavá detektivka naruby a psychologická studie toho, co dokáže člověka přivést ke zločinu. Předčítat vám z ní bude interpret Daniel Bambas, s nímž o románu můžete následně pobesedovat za přítomnosti režiséra audioknihy Michala Bureše, který zodpoví i ty nejzáludnější audioknižní otázky.
K události na Facebooku se můžete přidat >> ZDE


A na to se vlastně těšíme úplně nejvíc. Že se v sobotu od 10 do 20 hodin konečně odtrhneme od monitorů, nahrávacího studia a mikrofonů a budeme si o audioknihách a literatuře povídat s těmi, pro které to všechno děláme. S vámi! Přijdete?
 

(Na obrázku si literatury ve volném prostoru užívá herec Daniel Bambas, který vám od 15.00 hodin bude předčítat z fascinujícího románu Tajná historie, jehož audioknižní verzi vypráví.)

Zpět