Nedělní HRÁTKY S PAXEM

Pokud mají vaše děti či vy sami rádi fantasy, nepropásněte náš nedělní (15. 5.) dopolední program na SVĚTĚ KNIHY. Od 9.30 na vás čeká Jan Vondráček a PAX.

10. května 2016 18:57:16

 

Máte-li děti (nebo "dětskou duši"), pak tuhle neděli nebudete chtít pospávat. Ranní ptáčata si mohou od 9.30 hodin na literární festivalu SVĚT KNIHY na stánku #ReadNordic (S201) doskákat až pro audioknihu, nebo i knížku (tuhle sérii totiž kromě OneHotBook vydává také nakladatelství Host). Jen co je ukázkou z příběhu navnadí vypravěč Jan Vondráček (kterého možná znají z role Pavučince v pohádce Tajemství Lesní země), jehož hlas je pro napínavé čtení jako stvořený, čekají na ně hry a soutěže. Kdo dokáže zachránit tajnou knihovnu, vystopovat vlkodlaka, čarovat s písmeny a najít knihy kouzel?

 

PAX je hravá, tajemná a svižná městská fantasy pro posluchače od 7 do 100 let vypráví o bratrech Alrikovi a Viggem, kteří přicházejí do městečka Mariefred, aby se stali členy nové pěstounské rodiny. Zdá se však, že kam vkročí, tam se dějí podivné věci. Jakoby se k životu se probouzely nadpřirozené bytosti. Možná jsou tu oba chlapci hlavně proto, aby pomohli chránit tajnou knihovnu, ukrytou pod kostelním návrším, neboť kdosi přivolává z hlubin věků temné síly a svět se ocitá v ohrožení. V okolí po nocích řádí záhadný tvor podobný ohromnému psovi a napadá místní obyvatele. Může to být vlkodlak? A jak s něčím takovým bojovat? Bratři se usilovně snaží najít odpověď v tajné knihovně a setkávají se přitom se záhadným čarodějem Damírem, který přišel varovat strážce před smrtelným nebezpečím. Mohou ale podivnému návštěvníkovi věřit? 

Tak nezapomeňte:

NEDĚLE 15. 5. 2016 
9.30 - 10.20
stánek S201 - Střední hala / Svět knihy 2016
Hrátky s Paxem
 

Zpět