MOVEMBER S MORTDECAIEM

Ať už kolem padají mrtvoly jako ovíněné mouchy, Charlieho Mortdecaie ze všeho nejvíc zajímá jeho nová ozdoba horního rtu. V listopadu však dokonce může pomáhat zdraví mužů. A můžete i vy!

19. listopadu 2015 11:17:13

 

Právě dnes na Mezinárodní den mužů jsme se rozhodli vyhlásit MOVEMBER S MORTDECAIEM. Jak napovídá název, akce poběží celý listopad a v rámci ní bychom rádi vyjádřili naše sympatie a podporu hnutí Movember, které přivedlo pořádné licousy zpět do módy a pomáhá proměnit vnímání zdraví mužů.

To by bylo, aby se toho nezúčastnil právě Charlie Mortdecai. Možná tak obměkčí svou ženu Johannu, odhodlanou nevpustit jej do manželského lože, dokud se nezbaví svého hýčkaného kníru. Pokud si toužíte poslechnout neodolatelně "britsky" vtipné vyprávění, jak byl světem protřelý aristokrat, excentrik a obchodník s uměním Mortdecai povolán do Oxfordu, aby v roli neoficiálního vyšetřovatele přišel na kloub tragické nehodě tamní profesorky provázené řadou podezřelých okolností, můžete pro dobro věci něco udělat i vy. Stačí, když si audioknihu do konce měsíce pořídite na portálech Audiolibrix.com či Alza.cz.

Z ceny každé audioknihy MORTDECAI: ZÁHADNÝ PŘÍPAD S KNÍREM zakoupené v listopadu na těchto portálech jde 15 % (aneb 45 Kč) nadaci Movember!

Zkrátka: Zábavu pro sebe, peníze na dobrou věc.

Neboť jak praví Charlie Mortdecai: 
„Štětinatá obličejová chlouba je pro zdraví muže nepostradatelná!“ 

Zpět