Křest audioknihy KAREL IV. - Císař a císařovna

Pilně připravujeme program na veletrh Svět knihy 2016, jehož součástí bude i křest další audioknihy ze života českého krále a římského císaře.

22. dubna 2016 16:38:35

Poslechli jste si panovníkův TAJNÝ DENÍK a pořád byste chtěli vědět víc? Třeba jaký byl pro Karla IV. rok 1363? Sňatkem s Alžbětou vzal vítr z plachet pouze jednomu ze svých protivníků, ale ještě jich mnoho zůstalo. Chystal se definitivně zúčtovat se svým zetěm a současně nepřítelem, vévodou Rudolfem Habsburským. Kromě přípravy na císařskou korunovaci a slavnou římskou jízdu musel řešit křížovou výpravu, pátral po odkazu své matky a vrahovi svého otce. Navíc jej citelně zasáhla ztráta nejvěrnějšího přítele a důvěrníka Arnošta z Pardubic. Mohla by ho nahradit císařovna? Dokáže se po jeho boku změnit z tvrdohlavé dívky v silnou osobnost?

Všechno se dozvíte ve čtvrtek 12. května 2016 na veletrhu a literárním festivalu Svět knihy, v levém křídle Průmyslového paláce na našem stánku L207 od 14.00 hod.

Novou audioknihu KAREL IV. - Císař a císařovna, vydanou k 700. výročí narození Karla IV. (budoucí český vládce se narodil 14. 5. 1316 - budeme mít tedy dva dny náskok), pokřtí sám autor Josef Bernard Prokop a herec Jiří Dvořák, který propůjčil "otci vlasti" hlas. Součástí křtu bude také beseda s přítomnými návštěvníky a autogramiáda. Zúčastní se rovněž redakce vydavatelství OneHotBook, jejíž členové se nemohou dočkat, až opět stanou posluchačům "svých" audioknih tváří v tvář, z očí do očí a z uší do uší... 

Prozradíme vám něco víc také o třetím dílu královské audioknižní trilogie nazvaném KAREL IV. - Císař a synové, který vyjde na podzim 2016.

Přidejte se k "události" na Facebooku: http://bit.ly/1Qsiaks

Zpět