Ježíškova audioknižní poradna

Rádi byste svým bližním věnovali pod stromeček audioknihu, ale nejste si jistí, která by jim udělala největší radost? My naše tituly známe skrz naskrz a rádi vám s dárkem poradíme...

26. listopadu 2015 15:57:50

 

Posloucháte rádi audioknihy a chtěli byste se o tuhle radost o Vánocích podělit? Jak ovšem vybrat tu pravou nahrávku, když jste jich od nás slyšeli jen několik? My jsme je poslouchali všechny obzvláště důkladně a rádi vám podáme pomocnou ruku. Stačí, když napíšete na e-mail redakce@onehotbook.cz, do pošty nebo do komentáře na Facebooku a do předmětu uvedete Ježíškova audioknižní poradna

Pak už jen postačí, když v těle zprávy prozradíte, pro koho dáreček vybíráte (tedy jestli maminku, tatínka, dědečka, babičku, bráchu, sestru, kamarádku, přítele, či děti), případně aspoň, zda jde o ženu nebo muže a v jakém věkovém rozmezí.

Výběr pomůže ideálně vyladit, když rovněž připíšete, jaká témata či žánry (nebo dokonce konkrétní tituly) má potenciální obdarovaný rád v knižní či audioknižní podobě. Zkrátka, co se mu / jí líbí číst nebo poslouchat.

Pak už vám náš speciální dárkový guru odepíše, co z naší produkce by mohlo té šťastné osobě udělat největší radost.

A protože i my rádi šíříme nezapomenutelné zážitky, ze všech tazatelů náš poradce před Vánocemi rovněž vylosuje šťastlivce, jimž také pošle něco (audioknižního) pod stromeček.

Tak se ptejte a rozdávejte příběhy, které si chcete nechat vyprávět.

Zpět