Enderův restart

I my jsme jenom lidé a tudíž bohužel občas děláme chyby. Když už na to ale dojde, tak se z nich poučíme a snažíme se je napravit.

30. ledna 2017 10:24:55

 

Milí posluchači,
moc se vám omlouváme, ale stala se nám taková nepříjemná věc – udělali jsme chybu. V předvánočním frmolu nám při finálním mixu audioknihy ENDEROVA HRA vypadla část zvukové stopy v 27. kapitole. Ale nebojte se, nebudete o ni ochuzeni. S chybami se totiž dá dělat jediná věc – pokusit se je napravit. O to se snažíme i my a proto momentálně dokončujeme doplněnou verzi nahrávky. Navíc vám za vaši trpělivost s naší omylností věnujeme posluchačský bonus. Pokud jste si tedy audioknihu Enderova hra koupili (nebo ji dostali), vyměníme vám ji za opravenou verzi. Jak na to? Záleží na tom, kde jste audioknihu pořídili.

-    Audioknihu jsem koupil/a v „kamenném“ obchodě a mám od ní účtenku.
Opravené verze budeme dodávat i do našich obvyklých distribuční sítí a tudíž by neměl být problém (pokud máte účtenku), aby vám audioknihu vyměnili za novou/správnou verzi přímo v místě, kde jste ji koupili.

-    Audioknihu jsem dostal/a, nebo jsem ji koupil/a v „kamenném“ obchodě, ale už nemám účtenku.
Audioknihy můžete vyměnit i přímo u nás (nakonec my jsme za tu chybu zodpovědní), stačí nám poslat původní „chybovou“ audioknihu i s obalem (nebo klidně jen samotné originální CD) se svou zpáteční adresou na níže uvedenou adresu a my vám zašleme opravenou verzi. Pokud jste z Prahy, můžete se u nás na výměnu i zastavit, raději ale po předchozí domluvě na e-mailu redakce@onehotbook.cz, nebo na telefonu 774 448 991. Naše adresa:
Vydavatelství OneHotBook
Makovského 1338 
163 00 Praha 6

-    Audioknihu jsem koupil/a v „kamenném“ obchodě a mám účtenku, ale nemám možnost tam zajít ani čas posílat něco poštou.
Chápeme, že i to se může stát – a je to naše chyba a váš čas. Abychom vám ale mohli doručit opravenou nahrávku, potřebujeme znát vaši poštovní adresu a vědět, že jste si audioknihu opravdu koupili. Stačí nám ale na e-mail redakce@onehotbook.cz poslat snímek (třeba z mobilu) s vyfocenou audioknihou na CD spolu s čitelnou účtenkou a přidat adresu. My vám na ni pak pošleme CDčko se správnou verzí audioknihy.

-    Audioknihu jsem koupil/a jako mp3 download na Audiolibrix.cz či na jiném portálu.
V takovém případě vás bude kontaktovat samotný portál a zakoupenou nahrávku vám sám vymění za opravenou verzi, jakmile bude tato k dispozici. Novou verzi si pak můžete kdykoli znovu stáhnout a poslouchat.

A co ten slíbený bonus? Kromě nápravy vám jako „bolestné“ za zpackaný zážitek chceme darovat jiný. Můžete si zkrátka navíc vybrat ještě jinou audioknihu z našeho vydavatelství zdarma a my vám ji pošleme. Stačí do zásilky s audioknihou na výměnu připsat, kterou další audioknihu od nás byste si rádi poslechli a my (pokud ještě budeme mít daný titul na skladě) vám ho pošleme spolu s opravenou verzí Enderovy hry jako bonus. Když s námi budete komunikovat prostřednictvím e-mailu, uveďte do něj, jaký bonus byste chtěli dostat spolu s opravenou Enderovou hrou. Posluchači, kteří si Endera pořídili jako mp3 download z portálu Audiolibrix, mohou bonus od vydavatelství OneHotBook, který si vybrali, uvést na e-mail petra.schultze@audiolibrix.com a přibude jim do rovnou online knihovničky.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se způsobené nepříjemnosti, 
snad na nás proto nezanevřete.
Váš OneHotBook

 

  • Úvodní obrázek pochází z filmu Enderova hra (2013), kterou do českých film i na DVD distribuuoval Bontonfilm.
Zpět