Zábava pro děti na Světě knihy

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! Ovšem, říkejte to dětem. Proto u nás vyhraje odměnu každý malý účastník. A ještě si užije spoustu legrace.

10. května 2017 13:49:58

 

Letos budeme řádit v džungli i s vynálezy doktora Proktora. Máme na to k dispozici celý audioknižní sál (v Levém křídle) a nebude chybět ani malá "bojovka" - výprava za loupením pokladu na spřáteléné knižní i audioknižní stánky. Za své soutěžní úsilí sice budou nakonec odměněni všichni malí posluchači a čtenáři, ale přece jen máme slušnou motivaci také pro trochu zdravého soupeření (kromě audioknih se můžete těšit i na krásné plakáty nebo knížky). A kdy se co bude dít?

PÁTEK 12. května   

dopoledne od 10.30 do 11.00
Audioknižní sál - Levé křídlo
AUDIOKNIHY DŽUNGLÍ
Kdo umí bedlivě naslouchat, vnímat a zapojit fantazii, ten má vyhráno. Sál zaplní zvuky džungle, její příběhy, zákony a zvířenou. Co všechno víte o divokých šelmách a dalších zástupcích fauny z exotických oblastí? Poznali byste je podle hlasu a zvuků, které vydávají? A dovedli byste je napodobit? Znáte zákon džungle? Programem plným her a soutěží provede Jitka Škápíková, režisérka audioknihy KNIHY DŽUNGLÍ a herec Jan Zadražil, který se v nahrávce ujal četby povídek o chlapci vychovaném vlky a nazývaném Mauglí.

 

NEDĚLE 14. května

dopoledne od 11.00 do 12.00
Audioknižní sál - Levé křídlo
Dobrrrodružství s doktorem Proktorem
Jako audiokniha už u nás vyšly 4 příběhy s doktorem Proktorem. Možná je na čase si vyzkoušet také jeho bláznivé vynálezy...? Jak si zní, když se použije prdicí prášek? Když budete cestovat časem, poznáte, v jaké době jste se vynořili? Podle čeho se pozná mimozemská invaze? A jak pomocí vlastního lupičského umu i znalosti tajné řeči se šifrovanými hesly získat zlato z pokladu ukrytého mezi knihami? Programem plným her, soutěží a zvuků provede režisérka audioknih Jitka Škápíková a možná přijde i doktor Proktor!

Těšíme se na vás na veletrhu Svět knihy 2017.

Zpět