ČESKÝ RÁJ naživo

Po neutuchajícím úspěchu audioknihy ČESKÝ RÁJ jsme pro vás v Divadle Na zábradlí přichystali ojedinělé představení s lehce inscenovaným čtením Rudišových saunových konverzací.

30. listopadu 2018 16:54:53


Scénické čtení ve spalujícím žáru strhujících výkonů v županu. 

Premiéra a derniéra v jednom - zkušenost, která se nebude opakovat!
 

účinkují: Petr Čtvrtníček, Jana Plodková, Jiří Vyorálek, Petr Jeništa a Jaroslav Rudiš 

Parta chlapů se pravidelně schází ve staré sauně za městem. Potí svoje těla i duše. Nemají jména, jen indiánské přezdívky. Jejich sebestředný svět rámují tragikomické vzpomínky na minulost i nejistota z vlastní budoucnosti. Radost a smutek mezi kapkami vody. Jsou to současní muži, jejichž touhy a sny se soustředí na tajemný svět za vysokou zdí, který možná obývají ženy... Pojďte si k nim přisednout a poslouchejte, o čem si povídají. 
 

Vstupné na tuto neopakovatelnou záležitost činí 290 Kč, nicméně v ceně lístku je:

  • unikátní zážitek, který vám budou všichni závidět, ale nebudou to moci "vidět taky", protože tohle představení je jediné, výjimečné a nebude reprízováno (a počet lístků v prodeji je omezen)
     
  • audiokniha ČESKÝ RÁJ v podání Petra Čtvrtníčka ke každé vstupence (abyste si mohli slyšené znovu a znovu přehrávat i v domácím pohodlí)
     
  • podpis Jaroslava Rudiše – dorazíte-li již hodinu před začátkem představení, v prostoru atria bude k dispozici autor novely Jaroslav Rudiš, který vám podepíše téměř cokoli (jistě ho ovšem potěší, když budete chtít signovat knihu či audioknihu). Autogramiáda proběhne od 18.00 do 18.30, poté se spisovatel přesune do zákulisí, aby se mohl připravit na svou jevištní performanci.
     

Více o představení se dozvíte >> ZDE

K události OneHotFacebooku se můžete přidat >> ZDE

Vstupenky jsou k zakoupení  >> ZDE

Zpět