Audioknihy pod Zelenou bránou

Pardubáci a vůbec Východočeši mohou zajásat - každý z adventních víkendů budou v průchodu pod Zelenou bránou k dostání naše audioknihy včetně žhavých novinek.

24. listopadu 2016 13:02:27

Abyste nesmutnili, že s novinkami budeme jen na pražském Knihexu (3. - 4. 12.), díky obětavým spolupracovníkům naše audioknihy seženete každý z adventních víkendů cca od 10.00 do 18.00 také v Pardubicích v rámci vánočních trhů na Perštýnském náměstí přímo v průchodu pod Zelenou bránou (není to ten centrální, ale ten kousek vedle, jak ukazuje i náš obrázek). 

Stánek s audioknihami a punčem (abyste se při vybírání toho nejlepšího dárku měli čím zahřát) na místě najdete:

  • o víkendu 26.-27. listopadu
  • v neděli 4. prosince
  • o víkendu 10.-11. prosince
  • o víkendu 17.-18. prosince

K dostání budou i novinky, které ještě nenajdete ani v obchodech (protože je tam teprve distribuujeme), tento víkend třeba SedmikráskaBylo nás pět, Aristokratka na koni, Blade Runner a snad dokonce i Švábi. A další budeme postupně doplňovat, jak budou vycházet. Kdo navíc koupí 2 audioknihy na CD, bude si moci vybrat 1 z 13 titulů ke stažení z portálu Audiolibrix ZDARMA. Kromě skvělých dárků, tak získáte rovněž bonus pro sebe, který vám přijde výrazně vhod, neboť vám umožní si dopřávat poslechu literatury při pečení cukroví, velkém vánočním úklidu, balení dárků, obalování kapra či zdobení stromečku.

Vybírat si můžete z níže uvedených bonusů:

Abyste měli při vybírání toho správného daru dobrou náladu a zima vám nezalézala pod kůži, k dostání bude rovněž zmíněný horký punč - originální domácí receptura, o níž se mezi Pardubáky proslýchá, že lahodnějšího punče na celých vánočních trzích není...
Těšíme se na vás!

Zpět