Audiokniha na výletě

Máme pro vás letní soutěž, která vám zaručeně zvedne náladu. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu a řádně její výletní aktivity zdokumentujte. A my vám dáme další!

11. července 2016 18:16:17

Vyrážíte na dovolenou, nebo jen na výlet? A jede s vámi také nějaká naše audiokniha, aby vám zpestřila chvíle cestování, čekání či odpočinku? Pokud ano, vyfoťte svou audioknihu na cestách. Může se vyhřívat na kapotě vašeho auta, lebedit si na mechu u muchomůrky, nebo se pouštět do dobrodružství ve vlaku či v peřejích... Je jedno, jestli bude na CDčku, nebo v přehrávači vašeho mobilu či jiného přístroje. Důležité je jen jediné - chceme vidět, co s vámi zažila! (Jak vidíte na fotkách, třeba my jsme vzali DUNU do jeskyní, a DÍVKA, KTERÁ SPADLA Z NEBE málem sletěla do Macochy...)

Podmínky jsou jednoduché: Snímeček audioknihy od vydavatelství OneHotBook "na cestách" nám stačí poslat elektronicky na e-mail: redakce@onehotbook.cz.
Hodně rádi budeme, když připojíte ještě větu o tom, že zaslanou fotku smíme uveřejnit na našich sociálních sítích. (O ty nejkrásnější snímky se totiž budeme chtít podělit i s ostatními posluchači.) A ještě víc nás potěšíte, když budete své snímky dále sdílet s hashtagem #audioknihanavylete. 

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zůčastnit se. Vzali jsme to doslova a KAŽDÝ, kdo se soutěže zúčastní a splní podmínky (pošle nám fotku audioknihy od OneHotBook na výletě), VYHRÁVÁ. Stačí k obrázku do textu e-mailu připojit také své přání, kterou další audioknihu z vydavatelství OneHotBook byste si rádi ještě poslechli a my vám ji pošleme jako dárek za to, že se snámi dělíte o svoje prázdninové poslechové zážitky - obdržíte od nás kód ke stažení vybrané audioknihy z portálu Audiolibrix.cz zdarma. Chcete si s námi zahrát tuhle hru, kde každý vyhrává? Akce trvá celé prázdniny 2016 až do konce srpna - ale čím dříve foto pošlete, tím dříve budete poslouchat získanou audioknihu.

Ovšem pozor, vyberte pečlivě tu nejlepší fotku, protože soutěže se každý smí zúčastnit jen jednou (fotografií nám tedy klidně můžete poslat pro radost i víc, ale audioknihu dle vlastního výběru za odměnu obdržíte jen jednu.) Ale autoři těch nejkrásnějších fotografií ze všech pak možná nakonci prázdnin obdrží i nějaký ten bonus navíc... ;)

Těšíme se na fotodokumentaci a vy se těšte na svou odměnu!

Zpět