Audiokniha na výletě 2018

Máme pro vás opět letní soutěž, v níž vyhrává každý. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu a pořádně její cestu zdokumentujte. A my vám dáme za odměnu další!

20. července 2018 16:40:38


Protože léto je čas cestování, dovolených, prázdnin u babičky nebo aspoň víkendů u vody či na horách, a k dlouhým přejezdům i příjemným toulkám podle nás neodmyslitelně patří i audioknihy, již tradičně vyhlašujeme sezonní soutěž AUDIOKNIHA NA VÝLETĚ. Pokud vás při letních aktivitách doprovází také nějaká naše audiokniha, aby vám zpestřila chvíle cestování, čekání či odpočinku, pak svou oblíbenou zvukovou společnici během společných zážitků vyfoťte. Vaše audiokniha se může usalašit v pohodlí rodinného vozu, povalovat se na pláži u moře, může pózovat na zdolaném skalisku, sžívat se s historickými budovami, hovět si na festivalu či se s vámi jen vydat na procházku po lese... Je jedno, jestli bude na CDčku, nebo v přehrávači vašeho mobilu či jiného přístroje. Důležité je to hlavní - chceme si prohlédnout, co s vámi zažila! (Jak vidíte na přiložených obrázcích, my jsme vzali MOKROU RYBU na loďku, REMARQUEA do pole, COGNETTIHO na horskou boudu, MUMÍNKY do ptačí budky a TO* do ústí zděné kanalizace...)

Podmínky jsou jednoduché: Foto audioknihy od vydavatelství OneHotBook "na cestách" stačí do 31. 8. poslat elektronicky na e-mail: redakce@onehotbook.cz.
Hodně rádi budeme, když připojíte ještě větu o tom, že zaslanou fotku smíme uveřejnit na našich sociálních sítích. (O ty nejkrásnější snímky se totiž budeme chtít podělit i s ostatními posluchači.) A ještě víc nás potěšíte, když budete své snímky dále sdílet s hashtagem #audioknihanavylete.

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Vzali jsme to doslova a KAŽDÝ, kdo se soutěže zúčastní a splní podmínky (pošle nám fotku audioknihy od OneHotBook na výletě), VYHRÁVÁ. Stačí k obrázku do textu e-mailu připojit také své přání, kterou další, již vydanou audioknihu z vydavatelství OneHotBook byste si rádi ještě poslechli a my vám ji pošleme jako dárek za to, že se snámi dělíte o svoje prázdninové poslechové zážitky - obdržíte od nás kód ke stažení vybrané audioknihy z portálu Audiolibrix.cz zdarma. Chcete si s námi zahrát tuhle hru, kde každý vyhrává?

Akce trvá až do konce srpna 2018, ovšem pozor, vyberte pečlivě svůj úplně nejpovedenější snímek, protože soutěže se každý smí zúčastnit jen jednou (fotografií nám tedy klidně můžete poslat pro radost i víc, ale audioknihu dle vlastního výběru za odměnu obdržíte jen jednu.) Můžete si své fotoúlovky klidně šetřit až na konec srpna, ale čím dřív je pošlete, tím dřív také obdržíte vytoužený dárek.

(Výjimku tvoří audiokniha TO*, na níž se akce nevztahuje - budeme samozřejmě moc rádi, když ji vyfotíte na cestách, ale jako odměnu zdarma ji v zhledem k její náročnosti, rozsahu a ceně zařazovat nebudeme. Děkujeme za pochopení - i tak máte ale značný výběr.) 

Těšíme se na snímky našich audioknih při vašich dobrodružstvích a vy se můžete těšit na svou odměnu!

Přejeme vám, abyste si s našimi audioknihami užili krásné léto.

Zpět