Audiokniha na výletě 2017

Máme pro vás srpnovou soutěž, v níž vyhrává každý. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu a hezky její výlet obrazově zaznamenejte. A my vám dáme další!

8. srpna 2017 18:00:54

Když jsme podobnou akci vyhlásili vloni, nechávali jste si fotky svých audioknih až na srpen. Teď už ale není na co čekat, zejména pokud vyrážíte na dovolenou, nebo jen na výlet (nebo už máte nějaké to cestování za sebou). Jestliže s vámi turistiku pěstuje (nebo již tak bylo učiněno v červenci) také nějaká naše audiokniha, aby vám zpestřila chvíle cestování, čekání či odpočinku, vyfoťte svou oblíbenou zvukovou společnici na cestách. Vaše audiokniha se může uvelebit na nosiči kola, vyšplhat na strom či rozcestník, nebo se pouštět do dobrodružství v lanovce a ve člunu... Je jedno, jestli bude na CDčku, nebo v přehrávači vašeho mobilu či jiného přístroje. Důležité je jen jediné - chceme vidět, co s vámi zažila! (Jak vidíte na fotkách, třeba my jsme vzali ELIŠKU JUNKOVOU na silniční okruh a MAUGLÍHO do lesní džungle - no a vy vloni třeba MYCELIUM na houby a NORSKÉ DŘEVO na štípačku...)

Podmínky jsou jednoduché: Snímeček audioknihy od vydavatelství OneHotBook "na cestách" nám stačí poslat elektronicky na e-mail: redakce@onehotbook.cz.
Hodně rádi budeme, když připojíte ještě větu o tom, že zaslanou fotku smíme uveřejnit na našich sociálních sítích. (O ty nejkrásnější snímky se totiž budeme chtít podělit i s ostatními posluchači.) A ještě víc nás potěšíte, když budete své snímky dále sdílet s hashtagem #audioknihanavylete.

Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Vzali jsme to doslova a KAŽDÝ, kdo se soutěže zúčastní a splní podmínky (pošle nám fotku audioknihy od OneHotBook na výletě), VYHRÁVÁ. Stačí k obrázku do textu e-mailu připojit také své přání, kterou další, již vydanou audioknihu z vydavatelství OneHotBook byste si rádi ještě poslechli a my vám ji pošleme jako dárek za to, že se snámi dělíte o svoje prázdninové poslechové zážitky - obdržíte od nás kód ke stažení vybrané audioknihy z portálu Audiolibrix.cz zdarma. Chcete si s námi zahrát tuhle hru, kde každý vyhrává?

Akce trvá až do konce srpna 2017, ovšem pozor, vyberte pečlivě tu nejlepší fotku, protože soutěže se každý smí zúčastnit jen jednou (fotografií nám tedy klidně můžete poslat pro radost i víc, ale audioknihu dle vlastního výběru za odměnu obdržíte jen jednu.)

Těšíme se na snímky audioknih ve víru dobrodružství a vy se těšte na svou odměnu!

Zpět